Archiwum

W trosce o środowisko!

Ochrona przyrody, racjonalne wykorzystanie jej zasobów i troska o otaczające nas środowisko to jedne z najważniejszych wyzwań współczesnego świata. Nasze działania i codzienne wybory mają ogromny wpływ na to jak będzie wyglądał świat nasz i naszych dzieci w przyszłości! By zmieniać świat na lepsze, warto zacząć od siebie – bądźmy odpowiedzialni!

Z ogromną radością możemy poinformować Was, że jesteśmy laureatem znaku Green Certificate przyznawanego przez Polską Fundację Ekologiczną! Jest to nasze dobrowolne zobowiązanie do odpowiedzialność za działania na rzecz środowiska, gospodarki oraz społeczeństwa, zgodne ze strategią zrównoważonego rozwoju. Certyfikat stanowi nasze zobowiązanie do ciągłego, kompleksowego tworzenia i udoskonalania proekologicznych rozwiązań, działań i zachowań.

green

Was również zachęcamy do wprowadzenia ekologicznych rozwiązań we własnym życiu.
Bycie eko możemy zacząć od segregacji odpadów czy też używania płóciennych toreb na zakupy zamiast jednorazowych reklamówek, pamiętajcie także, że każdą kartkę papieru można zapisać również z drugiej strony. Oszczędzajmy także zasoby, prysznic zamiast kąpieli albo wyłączanie z prądu urządzeń elektrycznych zamiast pozostawianie ich w trybie czuwania to jedne z działań, które nie tylko wpływają na ochronę środowiska lecz także pomagają zaoszczędzić.

Bądźmy więc eko, czasem potrzeba naprawdę niewiele, by świat stał się lepszym miejscem 🙂

Kajakiem po medal! :)

Kajak Polo to w Polsce stosunkowo nowa i jeszcze mało znana dyscyplina sportowa a szkoda, bo nasze zawodniczki osiągają w niej znaczące sukcesy nawet w międzynarodowych zawodach.

Na przełomie sierpnia i września, we włoskiej miejscowości Syracuse, odbyły się Mistrzostwa Świata w Kajak Polo. Reprezentacja Polski kobiet do lat 21 (w tym Kasia Kalina ze wspieranego przez nas Uczniowskiego Klubu Sportowego Olimpijczyk z Klinisk Wielkich) wywalczyła wicemistrzostwo świata! 🙂 Panie po zaciętej walce w finale uległy reprezentacji Niemiec przegrywając dopiero w dogrywce złotą bramką.

Kasi oraz pozostałym dziewczynom serdecznie gratulujemy ogromnego sukcesu i … czekamy na kolejne 😉

SAMSUNG CSC

A więcej informacji o tej ciekawej dyscyplinie sportowej znajdziecie w linku poniżej.

Kajakami w polo? Czemu nie! 🙂

 Wyślij Wiadomość

Skontaktuj się z nami wypełniając formularz kontaktowy.

  Twoje Imię (wymagane)

  Twój Email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Kontakt

  info@asprod.com.pl

  tel. 91 460 24 00
  fax: 91 460 24 01

  Siedziba firmy

  Asprod S.A.
  ul. Uranowa 2
  70 – 856 Szczecin

  Nasz kanał YouTube