Archiwum

Ruszamy w drogę! :)

Bądźcie czujni, jedziemy do Was! 🙂
Tuż po majówce, czyli już 4 maja (poniedziałek) startujemy z naszą PieCARnią – a to znaczy, że na ulice miast wyruszą pełne pyszności food trucki @Asprod 🚛 W ich ofercie znajdziecie chrupiące świeże pieczywo, słodkości a także podstawowe produkty spożywcze takie jak sery, wędliny, czy nabiał.
Informacje o tym, gdzie będziemy danego dnia będziemy zamieszczać na naszym Facebookowym profilu.
Wypatrujcie nas w swojej okolicy 🙂

Zamów z dostawą do domu

Ty #zostańwdomu a pieczywo i ciacho przywieziemy Ci my!

I nie jest to Prim Aprillisowy żart 😊

Od dziś w naszym e-sklepie możecie składać także zamówienia z dostawą do domu. Dostarczamy na terenie Szczecina, Stargardu i Goleniowa.

W trosce o Wasze i nasze bezpieczeństwo, płatności w całości dokonywane są on-line, dzięki czemu dostawa może być całkowicie bezkontaktowa.

Zamówienia można składać tutaj https://sklep.asprod.com.pl/zdostawa/

Przyjmujemy je z trzydniowym wyprzedzeniem a realizujemy od poniedziałku do piątku (wyjątkiem będzie Wielka Sobota) w godzinach od 9 do 13 (niestety nie ma możliwości wybrania konkretnej godziny). Wartość minimalnego zamówienia wynosi 30 zł.

Od dziś uruchamiamy także specjalny nr telefonu 793 792 767 Jest to numer dedykowany osobom starszym, które szczególnie powinny dbać o siebie w tym trudnym dla nas wszystkich czasie. Jeżeli potrzebują Państwo wsparcia przy zamówieniu –proszę śmiało dzwonić a postaramy się pomóc i w przyjazny sposób przeprowadzić przez cały proceder. Jesteśmy dla Was, pod tym nr od poniedziałku do piątku od godziny 9 do 15. Dla Państwa mamy również specjalny kod, który uprawnia do bezpłatnej dostawy 😊

Cały czas dla Was pieczemy i czekamy możecie odwiedzać również nasze sklepy stacjonarne. Do większości z nich pieczywo możecie zamówić również on-line z odbiorem na miejscu. A możecie to zrobić tutaj https://sklep.asprod.com.pl/kategoria-produktu/pieczywo/ Już wkrótce pojawią się tam (nie tylko świąteczne) słodkości 😉

Pamiętajcie, by opuszczać dom w wyłącznie ważnych sprawach (jeżeli możesz #zostańwdomu), a podczas zakupów stosować się do zaleceń i zachować wszelkie środki ostrożności.

Dbajmy o siebie wzajemnie.Wyślij Wiadomość

Skontaktuj się z nami wypełniając formularz kontaktowy.

Twoje Imię (wymagane)

Twój Email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Kontakt

info@asprod.com.pl
zaopatrzenie@asprod.com.pl
tel. 91 460 24 00
fax: 91 460 24 01

Siedziba firmy

Asprod S.A.
ul. Piastowska 46
72 – 123 Kliniska Wielkie

Nasz kanał YouTube

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress