Archiwum

OŻEŻ!kowy zawrót głowy :)

Mamy dla Was gorącego newsa!

Rusza dla Was super akcja „Bon za 5 zł„!

Klienci, którzy dokonają  zakupu naszego naszego wyjątkowego kremu orzechowego „Ożeż!ek” otrzymają bon o wartości 5 zł do wykorzystania przy kolejnych zakupach.

Przypominamy, że nasz krem orzechowy przygotowywany jest tradycyjnymi, rzemieślniczymi metodami, zawiera aż 45% orzechów laskowych (w popularnym kremie ich zawartość to jedynie 13%), próżno za to szukać w jego składzie oleju palmowego.

Bon można wykorzystać do 31.12.2021 roku w sklepie Asprod, w którym został zakupiony Ożeż!ek.  Zniżka będzie dotyczyła wszystkich produktów oferowanym w sklepach Asprod.

Regulamin akcji dostępny poniżej

REGULAMIN AKCJI PROMOCYJNEJ Bon na krem orzechowy

Asprod Szczecin-Goleniów na Mistrzostwach Polski Oldboyów

Już w najbliższy weekend (8-10.10) drużyna Asprod Szczecin-Goleniów, której od lat z dumą patronujemy, weźmie udział w XXV Mistrzostwach Polski Oldboyów w Piłce Siatkowej. Zawody te na stałe weszły do tradycji polskiej siatkówki, co roku rywalizuje w nich kilkuset zawodników w siedmiu kategoriach wiekowych, od najmłodszych 35 plus, po najstarszych 65 plus.

Debiut zespołu na Mistrzostwach Polski Oldboyów miał miejsce w Miliczu w 2005 roku. – Była nas grupa kolegów, którzy grali amatorsko. Po rozmowach zdecydowaliśmy się zaprezentować się na arenie krajowej i w tym pierwszym starcie było czwarte miejsce. Rok później w Bełchatowie zdobyliśmy srebrny, a w 2007 w Kędzierzynie-Koźle złoty w kategorii plus 45. Medale znakomicie motywują do treningu i jeszcze lepszej gry – powiedział nam Andrzej Jackiewicz Kierownik Drużyny.

Gratulujemy drużynie dotychczasowych sukcesów i gorąco trzymamy kciuki za kolejne! 🙂Wyślij Wiadomość

Skontaktuj się z nami wypełniając formularz kontaktowy.

  Twoje Imię (wymagane)

  Twój Email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Kontakt

  info@asprod.com.pl

  tel. 91 460 24 00
  fax: 91 460 24 01

  Siedziba firmy

  Asprod S.A.
  ul. Uranowa 2
  70 – 856 Szczecin

  Nasz kanał YouTube