Archiwum

OŻEŻ!ek wyróżniony na ogólnopolskim Forum Spożywczym

Nasz krem orzechowy OŻEŻ!ek został nagrodzony w ogólnopolskim konkursie „Certyfikat Dobry Produkt”. Wyboru nagrodzonych firm i produktów corocznie dokonuje grono uznanych branżowych ekspertów, szefów kuchni, influencerów kulinarnych oraz dziennikarzy zajmujących się tematyką spożywczą i kulinarną. Czytaj dalej

Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania

Czy wiecie, że dziś obchodzimy Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania. Celem Święta jest promowanie zdrowego jedzenia wśród najmłodszych (i nie tylko), dobrych nawyków żywieniowych, spożywania regularnie posiłków, informowanie o konsekwencjach złej diety. 

Zdrowe żywienie jest modne! Bary typu slow food cieszą się wciąż rosnącą popularnością. Wzrasta świadomość na temat zdrowego odżywiania. Nie mniej jednak, jest to nadal ogromne pole do działania. Tego dnia chcemy Was zachęcić, abyście przyjrzeli się uważnie, co spożywacie każdego dnia. Czy jecie codziennie śniadanie?

Przygotowanie pożywnego posiłku dla najmłodszych często bywa nie lada wyzwaniem. Zwłaszcza, gdy maluch jest niejadkiem, a my musimy dostarczyć mu posiłki bogate w dawkę energii oraz składniki odżywcze potrzebne do prawidłowego rozwoju. Czasami najlepszym rozwiązaniem jest użycie wyobraźni np. przy skomponowaniu wymyślnych kanapek 🙂

W przypadku najmłodszych dzieci najlepiej sprawdzi się lekki pszenny bochenek np. nasz chleb tostowy na maśle lub pieczywo pszenno-żytnie np. chleb pomorski, wrzesiński lub szczeciński (jest ono lekkostrawne i miękkie, dlatego maluch i jego układ pokarmowy z łatwością sobie z nim poradzą). Dietę dzieci po 2 roku życia można delikatnie rozszerzać również o inne rodzaje pieczywa np. chleb razowy.

A teraz mamy dla Was garść inspiracji, jak może wyglądać kanapka, która zachwyci nie tylko najmłodszych. Pamiętajcie jeszcze o jednym – posiłki w gronie najbliższych zawsze smakują najlepiej!

 

 Wyślij Wiadomość

Skontaktuj się z nami wypełniając formularz kontaktowy.

  Twoje Imię (wymagane)

  Twój Email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Kontakt

  info@asprod.com.pl
  zaopatrzenie@asprod.com.pl
  tel. 91 460 24 00
  fax: 91 460 24 01

  Siedziba firmy

  Asprod S.A.
  ul. Uranowa 2
  70 – 856 Szczecin

  Nasz kanał YouTube

  Facebook

  Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress