15 lat “Brzdąca”

Goleniowski chór dziecięcy o wdzięcznej nazwie Brzdąc, w październiku obchodzi piętnastolecie swojego istnienia. Z tej okazji odbył się specjalny jubileuszowy koncert dedykowany rodzicom, byłym członkom oraz wszystkim sympatykom zespołu. Było co świętować! A cóż może sprawić więcej radości naszym małym jubilatom niż ogromy, przepyszny i kolorowy tort? Uwielbiamy wywoływać uśmiechy, a szczególnie na twarzach najmłodszych wielbicieli słodkości 🙂
Przez te wszystkie lata przez Brzdąca przewinęło się niemal kilkaset młodych talentów. Obecnie w skład chóru wchodzi 24 małych wokalistek i wokalistów w wieku od 5 do 10 lat. Ale niech wiek naszych Brzdąców Was nie zmyli! Żywiołowości, naturalności i obycia ze sceną pozazdrościć im może nie jeden dorosły :p Zapraszamy do przekonania się na własne oczy (i uszy)! A okazji jest wiele, bo zespół od lat uświetnia swą obecnością lokalne imprezy.
Całemu chórowi życzymy kolejnych 15, 20 ba! nawet 100 lat niezapomnianych koncertów! Gratulujemy wspaniałego jubileuszu, pasji i zaangażowania, i jednocześnie dziękujemy za wszystkie występy, bo dzięki Wam każda impreza jest wyjątkowa!

WP_20141003_001Wyślij Wiadomość

Skontaktuj się z nami wypełniając formularz kontaktowy.

Twoje Imię (wymagane)

Twój Email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Kontakt

info@asprod.com.pl
zaopatrzenie@asprod.com.pl
tel. 91 460 24 00
fax: 91 460 24 01

Siedziba firmy

Asprod S.A.
ul. Piastowska 46
72 – 123 Kliniska Wielkie

Nasz kanał YouTube

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress