Coraz bliżej święta 🎄

Święta Bożego Narodzenia to bez wątpienia najpiękniejszy okres w całym roku. Rodzinne spotkania, świętowanie i wspólne kolędowanie sprawia, że zapominamy o wszelkich trudnościach. Świąteczne dania, cudowne ciasta i różne smakołyki, którymi się wówczas zajadamy tworzą prawdziwą magię świąt.

Pyszne ciasta, takie jak sernik czy makowiec to tradycja, a nawet osoby, które lubią poeksperymentować z bożonarodzeniowymi przepisami z pewnością docenią smaczną i słodką przekąskę. Nawet jeżeli uwielbiasz piec, zakochasz się w naszych świątecznych propozycjach. Nie tylko dlatego, że pozwolą spędzić Tobie więcej czasu z najbliższymi, ale przede wszystkich dlatego, że świetnie smakują.

Nie zwlekaj z zamówieniem naszych świątecznych ciast i ciasteczek z bożonarodzeniowej oferty, w której znajdziesz tradycyjny makowiec, puszyste serniki, babki, a także pyszne pierniki w różnych odsłonach. Oczywiście, możesz też skorzystać z naszej standardowej oferty i zamówić ulubiony torcik. Każdy znajdzie coś dla siebie i swoich najbliższych.

Wszystkie nasze smakołyki z oferty świątecznej możesz zamówić na naszej stronie www.sklep.asprod.com.pl i odebrać w wybranym przez siebie sklepie firmowym lub zakupić w sprzedaży regularnej.

 

 

 

 Wyślij Wiadomość

Skontaktuj się z nami wypełniając formularz kontaktowy.

  Twoje Imię (wymagane)

  Twój Email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Kontakt

  info@asprod.com.pl

  tel. 91 460 24 00
  fax: 91 460 24 01

  Siedziba firmy

  Asprod S.A.
  ul. Uranowa 2
  70 – 856 Szczecin

  Nasz kanał YouTube