Kajakami w polo? Czemu nie! :)

Chyba każdy z nas zdaje sobie sprawę, jak ważnym elementem dla naszego zdrowia i dobrego samopoczucia, jest sport. Niektórzy z nas preferują gry zespołowe, takie jak najbardziej popularne – piłka nożna, siatkówka czy też koszykówka, są również tacy, którzy bardziej skłaniają się ku dyscyplinom indywidualnym. Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk, działający przy Zespole Szkół Publicznych w Kliniskach Wielkich, udowadnia że jedyną rzeczą, jaka nas ogranicza jest …wyobraźnia!
UKS Olimpijczyk zajmuje się intrygująco brzmiącą dyscypliną sportową jaką jest tzw. „Kajak Polo”. Dziedzina dość nietypowa, aczkolwiek chętnych do wypróbowania swoich sił nie brakuje 🙂 Na ten moment w klubie zrzeszonych jest ponad 30 uczniów w wieku od 11 do 16 lat.
Na czym polega gra? Pięcioosobowe drużyny grają w piłkę, którą uderzają lub przerzucają za pomocą rąk oraz wioseł. Dla utrudnienia zawodnicy poruszają się po wodzie w krótkich i zwrotnych kajakach. Bramka znajduje się dwa metry nad powierzchnią wody a bramkarz ma do dyspozycji jedynie wiosło. Zaciekawieni? Gorąco zachęcamy, by obejrzeć mecz pokazowy. Sezon niestety już się zakończył ale zapewniamy, że gdy tylko pojawi się ku temu okazja, warto przekonać się na własne oczy, jak emocjonujące są to rozgrywki.
Wspierany przez nas Uczniowski Klub Sportowy odnotowuje już pierwsze sukcesy 😀 Z całego serca życzymy kolejnych, ale przede wszystkim gratulujemy tego, czego już udało Wam się dokonać !

601193_454780751293361_1403699476_n

kajaki 1Wyślij Wiadomość

Skontaktuj się z nami wypełniając formularz kontaktowy.

  Twoje Imię (wymagane)

  Twój Email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Kontakt

  info@asprod.com.pl

  tel. 91 460 24 00
  fax: 91 460 24 01

  Siedziba firmy

  Asprod S.A.
  ul. Uranowa 2
  70 – 856 Szczecin

  Nasz kanał YouTube