Na Dzień Dobry

Dobry dzień zaczyna się od dobrego śniadania. A my takie mamy! 😉 Zapraszamy do Domu Chleba, gdzie od poniedziałku do soboty, już od wczesnych godzin porannych, serwujemy pyszne śniadania i zestawy lunchowe. Nie jesteś rannym ptaszkiem? Nie szkodzi! U nas śniadanie możesz zjeść o dowolnej porze dnia.

Zawsze stawiamy na smak! Dlatego wszystkie dania przygotowujemy na miejscu a ich bazą są zawsze świeże produkty najwyższej jakości pochodzące od sprawdzonych dostawców. W naszej kuchni używamy wyłącznie jaj od kur z wolnego wybiegu a do każdego dania z menu dodajemy świeże i chrupiące pieczywo, które wypiekamy na miejscu ze świeżego, nigdy niemrożonego ciasta.

Nasze menu skomponowaliśmy tak, by każdy z Was znalazł coś dla siebie, dlatego umieściliśmy w nim ponad 30 pozycji śniadaniowych i lunchowych. Ale to nie koniec dobrych wiadomości 🙂 Pobudzającą małą kawę (czarną lub białą) albo rozgrzewającą herbatę dobierzesz to śniadania zawsze w niskiej cenie – za 1,99 zł.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym menu, które znajdziecie tutaj ——–> Menu Dom Chleba

A jeszcze bardziej zapraszamy na pyszne śniadania. Czekamy na Was od poniedziałku do soboty przy al. Niepodległości 2 w Szczecinie.

Do zobaczenia.

I.Wyślij Wiadomość

Skontaktuj się z nami wypełniając formularz kontaktowy.

Twoje Imię (wymagane)

Twój Email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Kontakt

info@asprod.com.pl
tel. 91 460 24 00
fax: 91 460 24 01

Siedziba firmy

Asprod S.A.
ul. Piastowska 46
72 – 123 Kliniska Wielkie

Nasz kanał YouTube

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress