Odbierz darmowe zaproszenie na mecz Pogoni Szczecin

Już od dziś – smakowita nowość 🙂 Kanapka sPortowców. Powstała we współpracy z Pogonią Szczecin oraz dietetykiem sportowym. Świeża, pyszna, idealna dla osób prowadzących aktywny tryb życia. A wraz z nią dodatkowa niespodzianka! Przy zakupie pierwszej kanapki sPortowców dostaniesz od nas kupon z pieczątką. Po zebraniu 10 pieczątek /1 kanapka=1 pieczątka/ możesz wymienić kupon na darmowe zaproszenie na dowolny mecz Pogoni Szczecin odbywający się na Stadionie przy Twardowskiego w rundzie jesiennej.
Promocja trwa od 3 do 31 lipca 2017.
Wymienić kupon na zaproszenie można do 31 sierpnia 2017 w FAN Shopie Pogoni Szczecin przy Twardowskiego oraz maksymalnie na 2 godziny przed meczem w kasie nr 7 na stadionie.

Regulamin promocji i wszystkie szczegóły znajdziecie tutaj:

Regulamin promocji Kanapka sPortowców 2017

A tutaj adresy naszych sklepów biorących udział w promocji: Adresy sklepów

A co znajdziecie w naszej nowej kanapce?

Pieczona pierś z kurczaka jest bogatym źródłem białka, czyli podstawowego składnika budulcowego mięśni. Pełnowartościowe białko dostarcza wszystkich niezbędnych aminokwasów oraz przyspiesza regeneracje organizmu. Nasza jedna kanapka zawiera aż 20% białka!

Burak nazywany także „legalnym dopingiem”. Zawarte w buraku związki wpływają na naczynia krwionośne usprawniając przepływ krwi i zaopatrując skuteczniej mięśnie w energię. Dzięki czemu organizm może zwiększyć swoją wydolność nawet o 15%!

Obecność witaminy C zwiększa przyswajalność niektórych składników mineralnych, dlatego w naszej kanapce zawsze znajdują się świeże warzywa jak sałata i papryka.

Serek chrzanowy oraz szczypta pieprzu dodają naszej kanapce wyjątkowego smaku.

Wyślij Wiadomość

Skontaktuj się z nami wypełniając formularz kontaktowy.

Twoje Imię (wymagane)

Twój Email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Kontakt

info@asprod.com.pl
tel. 91 460 24 00
fax: 91 460 24 01

Siedziba firmy

Asprod Sp. z o.o.
ul. Piastowska 46
72 – 123 Kliniska Wielkie

Nasz kanał YouTube