Otwarcie drugiej w Szczecinie piekarni drive thru

Drodzy Państwo,

w poniedziałek 21 grudnia, zapraszamy na otwarcie naszego nowego sklepu w Szczecinie Dąbiu. W Asprod po drodze zakupy można będzie zrobić zarówno w tradycyjny sposób, jak i korzystając z okienka drive thru, co szczególnie powinno przypaść do gustu miłośnikom szybkich, łatwych i bezpiecznych zakupów.

Wiemy, jak ważne w tym pełnym wyzwań czasie, jest zapewnienie poczucia bezpieczeństwa oraz komfortu zakupów: pieczywo i inne wyroby piekarnicze to produkty pierwszej potrzeby dla wielu Polaków. Dlatego zdecydowaliśmy się uruchomić kolejny punkt drive-thru, aby jeszcze więcej mieszkańców Szczecina mogło korzystać z tej wygodnej – w porównaniu do tradycyjnych zakupów – alternatywy. Nasz pierwszy taki punkt, przy ulicy Wrocławskiej 51, cieszy się teraz bardzo dużą popularnością.

Pieczywo, słodkości a także przekąski w tym robione na miejscu kanapki i prawdziwa pizza. To wszystko będzie na Państwa czekać przy ul. Uranowej 2 w Szczecinie Dąbiu. Znajdziecie nas w strefie ekonomicznej Trzebusz za zjazdem z autostrady a6 w kierunku Dąbia.

Dodatkową niespodzianką są prezenty, które dla Was przygotowaliśmy. 50 pierwszych Klientów, którzy odwiedzą nas w dniu otwarcia otrzyma w prezencie ekologiczne lniane worki do przechowywania pieczywa.

Ale to jeszcze nie koniec! Do końca grudnia, do każdych zakupów, dowolną kawę otrzymacie w atrakcyjnej cenie 1 zł. Zadbamy o to, byście nie zmarzli 🙂

Czekamy na Was już od poniedziałku, 21-go grudnia. Startujemy o godzinie 6.00.

 Wyślij Wiadomość

Skontaktuj się z nami wypełniając formularz kontaktowy.

  Twoje Imię (wymagane)

  Twój Email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Kontakt

  info@asprod.com.pl

  tel. 91 460 24 00
  fax: 91 460 24 01

  Siedziba firmy

  Asprod S.A.
  ul. Uranowa 2
  70 – 856 Szczecin

  Nasz kanał YouTube