OŻEŻ!ek wyróżniony na ogólnopolskim Forum Spożywczym

Nasz krem orzechowy OŻEŻ!ek został nagrodzony w ogólnopolskim konkursie „Certyfikat Dobry Produkt”. Wyboru nagrodzonych firm i produktów corocznie dokonuje grono uznanych branżowych ekspertów, szefów kuchni, influencerów kulinarnych oraz dziennikarzy zajmujących się tematyką spożywczą i kulinarną.

Konkurs organizowanym jest przez Grupę PTWP, wydawcę magazynu „Rynek Spożywczy” oraz serwisów portalspozywczy.pl, dlahandlu.pl oraz horecatrends.pl. Wręczenie certyfikatów odbywa się w Warszawie podczas Forum Rynku Spożywczego i Handlu, czyli największej konferencji dedykowanej sektorowi spożywczemu i handlowemu w Polsce.

Krem orzechowy OŻEŻ!ek cechuje się krótkim i prostym składem, posiada aż 45% orzechów (w popularnych kremach jest ich zaledwie 13%!), nie zawiera oleju palmowego, barwników ani konserwantów. Przygotowywany jest tradycyjnymi, rzemieślniczymi metodami. Krem został wyróżniony w kategorii „Produkt najwyższej jakości”.

Gdy tylko w naszych głowach zrodził się pomysł na krem orzechowy, założyliśmy, że ma to być produkt najwyższej jakości, z wysoką zawartością orzechów, bez zbędnych dodatków. Produkt trafiający w gusta najbardziej wymagających Klientów. To, że nasz OŻEŻ!ek został dostrzeżony i wyróżniony spośród tak wielu wspaniałych, krajowych wyrobów spożywczych, to dla nas ogromny zaszczyt i wielki powód do dumy ❤

OŻEŻ!ek tworzony jest w rzemieślniczej pracowni w naszej nowej siedzibie. Oprócz kremu powstają tam również tradycyjne lody autorskiej receptury oraz świeżo wypalamy ziarna aromatycznej kawy z najlepszych plantacji z różnych zakątków świata. Wszystkie produkty dostępne są w naszych sklepach firmowych.

Certyfikat Dobry Produkt przyznawany jest firmom, które wyróżniają się wrażliwością na potrzeby konsumentów oraz wyznaczaniem trendów na rynku. Celem jego przyznawania jest promocja polskiej żywności i propagowanie najlepszych produktów spożywczych, które cechuje wysoka jakość, a także przywiązanie do tradycji i regionalnych receptur. Certyfikat jest docenieniem za wspieranie i kreowanie wszelkich pozytywnych zmian zachodzących w krajowym handlu spożywczym. W tegorocznej edycji o Certyfikat Dobry Produkt walczyło aż 160 produktów spożywczych z całej Polski! 

 

 Wyślij Wiadomość

Skontaktuj się z nami wypełniając formularz kontaktowy.

  Twoje Imię (wymagane)

  Twój Email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Kontakt

  info@asprod.com.pl

  tel. 91 460 24 00
  fax: 91 460 24 01

  Siedziba firmy

  Asprod S.A.
  ul. Uranowa 2
  70 – 856 Szczecin

  Nasz kanał YouTube