Otwarcie pierwszej w Szczecinie piekarni drive thru

Drodzy Państwo,

w piątek, 7-go grudnia, zapraszamy na otwarcie naszego nowego sklepu na szczecińskich Gumieńcach. W Asprod po drodze zakupy można będzie zrobić zarówno w tradycyjny sposób, jak i korzystając z okienka drive thru, co szczególnie powinno przypaść do gustu miłośnikom szybkich i łatwych zakupów.

Z okazji otwarcia nowego sklepu przygotowaliśmy mnóstwo niespodzianek, które wystartują już od godzinie 10, a potrwają aż do 16.

Zobaczcie, co na Was czeka!

Gościem specjalnym będzie Krzysztof Ilnicki, jeden z najlepszych Cukierników w Polsce, juror popularnego programu kulinarnego Bake Off- Ale Ciacho!, który opowie o współczesnych trendach w cukiernictwie. Będzie również dużo czasu na wspólne rozmowy i zdjęcia 🙂

Na miejscu będą czekać premierowe wypieki, które stworzyliśmy specjalnie z myślą o Asprod po drodze. Klienci, którzy odwiedzą nas w dzień otwarcia w godz. 10-16 będą mogli spróbować ich jako pierwsi, gdyż na miejscu przygotowaliśmy darmowe degustacje. Gwarantujemy, że te smaki Was zaskoczą!

Dodatkową niespodzianką są prezenty, które dla Was przygotowaliśmy. 50 pierwszych Klientów, którzy odwiedzą nas od godziny 10.00 otrzyma ekologiczne torby zaprojektowane dla nas przez Szczeciński Town Shop, które nie są dostępne w regularnej sprzedaży. Dla 50 kolejnych Klientów mamy zestawu drewnianych przyborów kuchennych.

Do 24 grudnia włącznie trwać będzie również konkurs rysunkowy dla dzieci. Temat rysunku – Asprod po drodze 🙂 Zwycięskie rysunki nadrukowane zostaną na okolicznościowych ciasteczkach, a ich autorzy otrzymają bony podarunkowe o wartości 200 zł do wykorzystania w sklepach Smyk. W konkursie mogą wziąć dzieci w wieku 4-12 lat. Wyłonimy pięcioro zwycięzców. Kupony konkursowe można pobrać tutaj kupon konkursowy  , lub bezpośrednio w sklepie przy ul. Wrocławskiej 51.

Regulamin Asprod po drodze

Ale to jeszcze nie koniec niespodzianek! Przez całą jesień i zimę, do każdych zakupów, dowolną kawę lub herbatę, otrzymacie w atrakcyjnej cenie 1,49 zł. Zadbamy o to, byście nie zmarzli 🙂

Czekamy na Was już od piątku, 7 grudnia. Startujemy o godzinie 6.00 ale na główne atrakcje otwarciowe zapraszamy od godziny 10.

Znajdziecie nas na szczecińskich Gumieńcach, przy ul. Wrocławskiej 51 (na rogu ul. Wrocławskiej, Europejskiej i Tynieckiej).Wyślij Wiadomość

Skontaktuj się z nami wypełniając formularz kontaktowy.

  Twoje Imię (wymagane)

  Twój Email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Kontakt

  info@asprod.com.pl

  tel. 91 460 24 00
  fax: 91 460 24 01

  Siedziba firmy

  Asprod S.A.
  ul. Uranowa 2
  70 – 856 Szczecin

  Nasz kanał YouTube