Pogoń za zdrowiem z Asprodem… i wygraj

Weź udział w naszym konkursie dla szkół podstawowych i wygraj granty na realizację pomysłów dzieci z Twojej szkoły, lekcje z piłkarzami Pogoni Szczecin, pyszne śniadanie z dla uczniów z pieczywem Asprodu w roli głównej, a przede wszystkim ZDROWIE!
Nadwaga i otyłość wśród najmłodszych to coraz poważniejszy problem – według statystyk dotyczy co piątego dziecka w Polsce. Również w województwie zachodniopomorskim coraz częściej mówi się o złych nawykach żywieniowych i coraz mniejszej aktywności fizycznej dzieci. Dlatego razem Pogonią Szczecin postanowiliśmy zaprosić uczniów szkół podstawowych i ich opiekunów do konkursu, w którym można wygrać wiele cennych nagród. Nie wahaj się ani chwili! Zbierz swoją drużynę i dołącz do nas!

Do kogo skierowany jest konkurs?

W konkursie mogą wziąć udział zespoły składające się z dzieci z klas I-III ze wszystkich szkół podstawowych w województwie zachodniopomorskim. Zespołem tym może, ale nie musi być cała klasa. Mogą być to na przykład tylko chętne dzieci, kółka zainteresowań czy grupy świetlicowe. Każda szkoła może zgłosić do konkursu maksimum 2 różne grupy.

Jak wziąć w nim udział?

Wystarczy, że odezwiesz się do nas na e-mail konkurs@asprod.com.pl i napiszesz w nim imię i nazwisko opiekuna grupy, nazwę drużyny (którą możesz wymyślić sam albo razem z dziećmi) i liczbę osób, które do niej należą. My wyślemy Ci wtedy krótką prezentację w programie Power Point, która w prosty sposób pozwoli Ci wytłumaczyć dzieciom, na czym polega konkurs i co powinny one w ramach niego zrobić. Następnie wykonajcie razem zadanie konkursowe i wyślijcie do nas swoje rozwiązanie (mailowo lub pod adres: Asprod Sp.z o.o., Ul. Piastowska 46, 72-123 Kliniska Wielkie (z dopiskiem KONKURS). Na Wasze zgłoszenia czekamy od 25 lutego do 30 kwietnia 2015 r. Ale nie czekajcie do ostatniej chwili! Dlaczego? Bo na najszybszych czekają dodatkowe niespodzianki.

Co trzeba zrobić, aby wygrać?

Zadanie konkursowe jest bardzo proste 🙂 Drużyna składająca się z uczniów oraz ich opiekuna musi przedstawić odpowiedź na pytanie: Jak sprawić, by nasza szkoła była zdrowsza? Forma jest dowolna – to może być na przykład opowiadanie, praca plastyczna czy fotografia – tu zostawiamy Wam pole do popisu. Wiemy, że dzieciaki potrafią być bardzo kreatywne, więc jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i nie możemy się już doczekać Waszego zgłoszenia!

Co można wygrać?

Komisja konkursowa spośród nadesłanych prac wyłoni zwycięzców, którym zostaną przyznane granty w wysokości 5000, 3000 i 2000 zł na realizację pomysłów dzieci. Dodatkowo zwycięskie drużyny dostaną także od nas niespodzianki i upominki dla wszystkich dzieci z grupy oraz dla opiekuna. Będziemy również rozdawać dziesiątki nagród pocieszenia i gadżetów, wiec nawet drużyny, które nie znajdą się na podium, poczują się jak zwycięzcy.

UWAGA! 🙂

Aby dodatkowo zmobilizować drużyny do włączania się do akcji, w 5 szkołach, które wyślą do nas swoje propozycje jako pierwsze, zorganizowane zostaną specjalne lekcje W-F z udziałem piłkarzy Pogoni Szczecin. Będą one połączone z rozmowami z dietetykiem oraz zdrowym śniadaniem przygotowanym i dostarczonym do szkoły przez Asprod. Z kolei 10 pierwszych szkół, które zgłoszą projekty otrzyma także wejściówki na mecze Pogoni połączone ze zwiedzaniem stadionu. Dlatego warto się śpieszyć! Dlatego warto się śpieszyć!

Zasady?

Najważniejsze zasady zostały opisane już powyżej, jednak jeśli chciałbyś przeczytać o nich więcej, zapoznaj się proszę z regulaminem zamieszczonym tutaj: regulamin. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy wątpliwości, napisz do nas na konkurs@asprod.com.pl. Postaramy się błyskawicznie i kompleksowo na nie odpowiedzieć.Wyślij Wiadomość

Skontaktuj się z nami wypełniając formularz kontaktowy.

  Twoje Imię (wymagane)

  Twój Email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Kontakt

  info@asprod.com.pl

  tel. 91 460 24 00
  fax: 91 460 24 01

  Siedziba firmy

  Asprod S.A.
  ul. Uranowa 2
  70 – 856 Szczecin

  Nasz kanał YouTube