POZNAJ DOBRĄ ŻYWNOŚĆ. My już znamy! :)

29 września podczas Targów POLAGRA FOOD 2014 w Poznaniu, odbyła się uroczysta gala organizowana przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, podczas której wręczone zostały certyfikaty programu Poznaj Dobrą Żywność (PDŻ).  Program ten ma na celu wyróżnienie zdrowych polskich produktów, odznaczających się najwyższą jakością.

Jesteśmy dumni dzieląc się z Wami informacją, że nasze chleby znalazły się w gronie najlepszych polskich wyrobów spożywczych 🙂 Podczas gali odebraliśmy certyfikaty najwyższej jakości dla aż pięciu naszych produktów! Wśród nich znalazły się chleby: pomorski, wrzesiński, chłopski, babuni oraz jakubowy. Wyróżnienie tym większe, że wspomniany znak posiadają jedynie cztery piekarnie w Polsce, w tym tylko jedna w województwie Zachodniopomorskim – MY!

Zawsze dokładamy wszelkich starań, by pieczywo, które Wam oferujemy było zarówno zdrowe, jak i smaczne. Tym bardziej jest nam miło, gdy zostaje to docenione 🙂

Wszystkich spośród Was, którzy chcą dowiedzieć się więcej o wyróżnionych chlebach zapraszamy do odwiedzenia poniższego linku.

https://asprod.com.pl/korzysci/nowa-technologia

1

Na zdjęciu (od lewej) Minister Rolnictwa Marek Sawicki, Podsekretarz Stanu Zofia Szalczyk oraz reprezentujący nas Wiceprezes Zarządu Asprod Dariusz Bielecki.

 Wyślij Wiadomość

Skontaktuj się z nami wypełniając formularz kontaktowy.

  Twoje Imię (wymagane)

  Twój Email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Kontakt

  info@asprod.com.pl

  tel. 91 460 24 00
  fax: 91 460 24 01

  Siedziba firmy

  Asprod S.A.
  ul. Uranowa 2
  70 – 856 Szczecin

  Nasz kanał YouTube