Szybko, łatwo i bezpiecznie, czyli pierwsze chlebomaty w Szczecinie

Długo zastanawialiśmy się nad rozwiązaniem, które w obecnych czasach umożliwi Wam szybkie, łatwe i bezpieczne zakupy. I tak właśnie powstał pomysł CHLEBOMATÓW, czyli bezobsługowych automatów do zakupu pieczywa 😊

Rozwiązanie to jest naszą odpowiedzią na wyzwania, które postawiła przed nami panująca pandemia koronawirusa, która na długo zmieniła rzeczywistość na wielu płaszczyznach.

– Chleb jest jednym z najpopularniejszych produktów spożywczych, naturalnie więc jako piekarnia, podejmujemy różne inicjatywy, których głównym zadaniem jest zapewnienie pełnej dostępności do wypieków – niezależnie od panującej sytuacji. Restrykcje związane z pandemią, długie kolejki do sklepów a także obawy wielu Klientów związane z dokonywaniem zakupów w tradycyjny sposób, zainspirowały nas do poszukiwania nowych rozwiązań i podejmowania nieoczywistych w naszej branży przedsięwzięć – podkreśla pan Dariusz Bielecki, Prezes Zarządu Asprod S.A.

Aby zakupy były w pełni bezpieczne, wszystkie wypieki są zapakowane, płatności odbywają się wyłącznie bezgotówkowo (za pośrednictwem karty płatniczej lub telefonu), a same chlebomaty są regularnie dezynfekowane. Co ważne, dostawy odbywają się codziennie, dlatego macie gwarancję, że pieczywo jest świeże.

Od poniedziałku możecie testować takie rozwiązanie w jednej z czterech lokalizacji na terenie Szczecina: sklepach Gzella (przy ul. Wyzwolenia, Milczańskiej oraz Ku Słońcu) a także w siedzibie Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego.Wyślij Wiadomość

Skontaktuj się z nami wypełniając formularz kontaktowy.

  Twoje Imię (wymagane)

  Twój Email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Kontakt

  info@asprod.com.pl

  tel. 91 460 24 00
  fax: 91 460 24 01

  Siedziba firmy

  Asprod S.A.
  ul. Uranowa 2
  70 – 856 Szczecin

  Nasz kanał YouTube