Ten rok należał do niego!

Wraz z początkiem nowego roku nadchodzi czas podsumowań. Corocznie od przeszło dwudziestu lat, Kapituła lokalnej Gazety Goleniowskiej zbiera się, by rozpocząć obrady mające wyłonić człowieka, który w sposób szczególny, poprzez własne inicjatywy oraz sukcesy, przyczynił się do promocji miasta. Z wielką radością dzielimy się z Wami informacją, że tegoroczny zaszczytny tytuł Goleniowianina Roku 2014 przyznany został Jakubowi Decowi!

Jakub jest jednym z naszych podopiecznych, których wspieramy w realizacji sportowych pasji. Dzięki ogromnej ambicji oraz determinacji (talentu także mu nie brak 🙂 ) odnosi spektakularne sukcesy w jednej z najbardziej wymagających dyscyplin sportowych jaką jest triathlon. Miniony rok był dla Jakuba pasmem sukcesów, których nie sposób wymienić. Jednak za jego największe osiągnięcie uważamy „zarażenie” pasją do sportu i zdrowego stylu życia kolejnych mieszkańców naszej gminy.

Kuba! Serdecznie gratulujemy wszystkich, nie tylko zeszłorocznych sukcesów i życzymy kolejnych w nadchodzących latach!

Jednocześnie pozwolimy sobie na nasze własne małe podsumowanie 🙂 Dziękujemy Wam, że byliście z nami zarówno w ubiegłym roku, jak i minionych latach. A inspirując się Kubą, życzymy Wam wszystkim – na każdy dzień nowego roku – pasji, uporu oraz determinacji w realizacji własnych marzeń!

Kuba DecWyślij Wiadomość

Skontaktuj się z nami wypełniając formularz kontaktowy.

  Twoje Imię (wymagane)

  Twój Email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Kontakt

  info@asprod.com.pl

  tel. 91 460 24 00
  fax: 91 460 24 01

  Siedziba firmy

  Asprod S.A.
  ul. Uranowa 2
  70 – 856 Szczecin

  Nasz kanał YouTube