Zamów z dostawą do domu

Ty #zostańwdomu a pieczywo i ciacho przywieziemy Ci my!

I nie jest to Prim Aprillisowy żart 😊

Od dziś w naszym e-sklepie możecie składać także zamówienia z dostawą do domu. Dostarczamy na terenie Szczecina, Stargardu i Goleniowa.

W trosce o Wasze i nasze bezpieczeństwo, płatności w całości dokonywane są on-line, dzięki czemu dostawa może być całkowicie bezkontaktowa.

Zamówienia można składać tutaj https://sklep.asprod.com.pl/zdostawa/

Przyjmujemy je z trzydniowym wyprzedzeniem a realizujemy od poniedziałku do piątku (wyjątkiem będzie Wielka Sobota) w godzinach od 9 do 13 (niestety nie ma możliwości wybrania konkretnej godziny). Wartość minimalnego zamówienia wynosi 30 zł.

Od dziś uruchamiamy także specjalny nr telefonu 793 792 767 Jest to numer dedykowany osobom starszym, które szczególnie powinny dbać o siebie w tym trudnym dla nas wszystkich czasie. Jeżeli potrzebują Państwo wsparcia przy zamówieniu –proszę śmiało dzwonić a postaramy się pomóc i w przyjazny sposób przeprowadzić przez cały proceder. Jesteśmy dla Was, pod tym nr od poniedziałku do piątku od godziny 9 do 15. Dla Państwa mamy również specjalny kod, który uprawnia do bezpłatnej dostawy 😊

Cały czas dla Was pieczemy i czekamy możecie odwiedzać również nasze sklepy stacjonarne. Do większości z nich pieczywo możecie zamówić również on-line z odbiorem na miejscu. A możecie to zrobić tutaj https://sklep.asprod.com.pl/kategoria-produktu/pieczywo/ Już wkrótce pojawią się tam (nie tylko świąteczne) słodkości 😉

Pamiętajcie, by opuszczać dom w wyłącznie ważnych sprawach (jeżeli możesz #zostańwdomu), a podczas zakupów stosować się do zaleceń i zachować wszelkie środki ostrożności.

Dbajmy o siebie wzajemnie.Wyślij Wiadomość

Skontaktuj się z nami wypełniając formularz kontaktowy.

  Twoje Imię (wymagane)

  Twój Email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Kontakt

  info@asprod.com.pl

  tel. 91 460 24 00
  fax: 91 460 24 01

  Siedziba firmy

  Asprod S.A.
  ul. Uranowa 2
  70 – 856 Szczecin

  Nasz kanał YouTube