O nas

o-firmie4[heading type=”h2″ text=”O firmie”][/heading]

Odkąd starożytni Egipcjanie odkryli przepis na wypiek chleba jest on jednym z najczęściej spożywanych pokarmów na świecie. Dlaczego tak się stało? Wielu uważa, że jego smak przywodzi na myśl lata dzieciństwa, kojarzy się z tradycją, rodzinnym domem i beztroską. Ta myśl przyświeca nam od początku naszego istnienia. Kiedy w 1991 roku w podgoleniowskich Kliniskach Wielkich powstała piekarnia Asprod postawiliśmy sobie za cel, by nasze wypieki były nie tylko smaczne ale i sporządzane na podstawie tradycyjnych, udoskonalanych przez lata przepisów. Od wielu lat z konsekwencją dbamy o to, by nasze pieczywo było najwyższej jakości. W tym celu do jego wyrobu używamy najlepszych produktów pochodzących od sprawdzonych dostawców. Dzięki temu jesteśmy laureatami wielu nagród i wyróżnień, w tym jednych z najbardziej cenionych – certyfikatów Poznaj Dobrą Żywność przyznawanymi przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz tytułu Piekarza Roku 2015. Ale to nie nagrody cieszą nas najbardziej. Najważniejsze jest dla nas zdanie klientów, którzy nam zaufali.

Posiadamy ponad 50 sklepów firmowych na terenie województwa zachodniopomorskiego, lubuskiego oraz wielkopolskiego. Nasze wypieki dostępne są także w dobrych sklepach spożywczych.

Pieczywo jest podstawowym składnikiem diety większości z nas, dlatego  każdego dnia staramy się, by codzienne posiłki były czymś niezwykłym. Dbamy o to, by każdy znalazł u nas coś dla siebie, dlatego w znacznej większości naszych sklepów znajdują się piece, w których na bieżąco wypiekamy pieczywo z ciasta niemrożonego. A wszystko za sprawą innowacyjnej metody LAF. To dzięki niej możemy oferować naszym Klientom świeże, niemrożone pieczywo prosto z pieca o każdej porze dnia.

Stawiamy na innowacje i rozwój – ale jedno pozostaje niezmienne: zachowanie tradycyjnych i udoskonalanych przez lata receptur i najlepszej jakości składników, a przede wszystkim wsłuchiwanie się w głos konsumentów i odpowiadanie na ich potrzeby. To głównie składniki, które – prócz wielkiej miłości do chleba – sprawiły, że w ciągu kilkunastu lat staliśmy się nowoczesnym przedsiębiorstwem i doskonałym miejscem pracy.  Nie ma dla nas większej radości niż powracający klienci, ich uśmiechy i dobra opinia na temat naszych wypieków. Nasi najwytrwalsi fani odwiedzają nas regularnie już od kilkunastu lat i to jest dla nas prawdziwa nagroda i wyróżnienie.

Nagrody  [button size=”large” text=”Podziękowania” href=”o-firmie/podziekowania/”][/button]  [button size=”large” text=”Relacje Inwestorskie” href=”/relacje-inwestorskie”][/button]